PŘÁTELSKÁ SETKÁNÍ

Nebuďte sami.

Přijďte 19.6.2019 od 16.30hod. na faru ve Starém Sedlišti

Cítíte-li se bez ohledu na Váš věk, jakkoliv osaměle, děti už vylétli z hnízda nebo vás opustil partner apod., pak přijměte naše pozvání na první setkání "NEJSME SAMI", které pořádá Tachovská farnost. Chceme, aby to bylo pro všechny zúčastněné příjemné setkání u dobré kávy, svařeného vína a něčeho dobrého na zub, co si tam sami připravíme. Tato akce je kapacitně omezená jen pro prvních 10 zájemců a je zdarma. Budeme velmi rádi, když se nám díky tomuto setkání podaří navázat a propojit nová přátelství s lidmi z našeho okolí, díky kterým pak můžeme prožívat více radosti ze života.

V průběhu setkání a přátelského povídání si upečeme domácí křupavý chléb s nivou, který si pak namažeme po domácky vyrobenou Lučinou s mladou pažitkou nebo se šunkou či česnekem dle každého chuti, kterou si tam také vyrobíme. Máte-li i vy nějaký rodinný recept, nebo jiné zajímavé nápady, které bychom mohli zařadit do příštích programů setkávání, tak si je určitě nezapomeňte přibalit k dobré náladě s sebou, abychom se pak o to mohli se všemi podělit. Budeme velmi rádi, když tuto akci podpoříte třeba i tím, že ji budete sdílet na facebooku.
Za realizační tým Tachovské farnosti - Jarmila Šulková

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA FACEBOOKOVÝCH  STRÁNKÁCH TACHOVSKÉ FARNOSTI