ONLINE BOHOSLUŽBY

Přehled online vysílaných bohoslužeb

Portál Mše svaté online přináší na jednom místě přehled katolických mší svatých, které můžeme sledovat, či alespoň poslouchat prostřednictvím internetového vysílání.

Web má sloužit především těm, kteří nemohou být účastni na mši svaté osobně, ať už kvůli nemoci, či z prevence proti šíření koronaviru.

V tuto chvíli platí (v době platnosti mimořádného opatření MZ ČR), že sledování přenosu mše svaté je náhradou za osobní účast na bohoslužbě.

Časy pravidelných konání bohoslužeb vychází z údajů uvedených na webu konkrétní farnosti, Rádia Proglas, případně TV Noe. Vzhledem k počtu mší svatých, které jsou každý den přenášeny, není v silách správce stránek kontrolovat, jestli bude mše svatá slavena a bude-li tomu opravdu v uvedeném čase. Zda a kdy se mše bude konat, ověříte nejlépe přímo na webu farnosti, kde zpravidla naleznete aktuální rozpis bohoslužeb.

Mše můžete sledovat na www.mseonline.cz

Článek jsme převzali z portálu cirkev.cz.