FARA STARÉ SEDLIŠTĚ 

           FARA STARÉ SEDLIŠTĚ 

Fara ve Starém Sedlišti patřící římskokatolické farnosti Tachov byla zrekonstruována v letech 2001 - 2003. Dnes slouží jako vhodné místo pro různá setkávání: duchovní obnovy mládeže, exercicie pro mladé rodiny či manžele nebo pro kurzy varhaníků. Dům je možné využít také pro rodinné oslavy a menší společenské akce. Kněz již na faře nebydlí.

Objekt fary ve Starém Sedlišti je kulturní památkou. V těchto prostorách nabízíme možnost konání duchovní obnovy, exercicie, rekolekce, různé duchovní školení apod.V přízemí farní budovy se nachází velká plně vybavená kuchyně a společenský sál pro 30 osob. Nechybí odpovídající sociální zařízení. V prvním patře najdete ještě malou kuchyňku, která slouží spíše jako kavárnička a malý sál pro setkání menší skupinky v útulném prostředí.
Zde probíhá také pravidelná výuka náboženství a příležitostné přednášky nebo diskusní, případně hudební večery. Faru obklopuje velká zahrada s provizorním travnatým volejbalovým hřištěm, ohništěm a dětským hřištěm s houpačkami a skluzavkou. Správcem fary je Ing. Petr Fojtíček, tel. +420 602 807 704 nebo email: fojticek@cmail.cz

 Informace o zpracování osobních údajů se Vám zobrazí kliknutím sem

Online rezervace

Zarezervujte si termín. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

KALENDÁŘ RŮZNÝCH AKTIVIT, POŘÁDANÝCH NA FAŘE VE STARÉM SEDLIŠTI